Пакетные шторы

PAKETTAKNARULOO “RUP”
LÜHIINFO
Klassikalise rulookardina paigaldamisel liikuvale aknaraamile tekib tavaliselt kolm probleemi:

  • ruloo segab akna täielikku avamist,
  • aknakatte külgede ja aknaraami vahele jääb läbipaistev pilu,
  • akna avamisel jääb kangas kõikuma.

Aknaraamile paigaldatav kettmehanismiga pakettaknaruloo “RUP” on neist puudustest vaba . Ruloo mudel “RUP” on ühtviisi praktiline ja dekoratiivne aknakate, mis suurepäraselt kaitseb otsese päikesekiirguse eest ning on ideaalne disainielement. Kuna pakettaknaruloo paigaldatakse vahetult aknaraamile jääb see peaaegu märkamatuks ning moodustab aknaga ühtse terviku. Just tänu oma silmatorkamatusele ja tagasihoidlikkusele sobib see aknakate kõige paremini kombineerituna õhulisema tekstiilkardinaga. Selline kooslus moodustab omakorda ühtse terviku, mille puhul ruloo katab akent ning pehme kardin kaunistab ruumi.

INFO
Pakettaknaruloo “RUP” on rulookardina mudel, mille puhul kettajamiga mehanism koos üleskeritud kangaga varjatakse aknaraami või klaasiliistu külge kinnitatud poolkassetiga. Poolkassettile lisaks kasutatakse külgliiste tänu millele ei hakka kangas akna avamisel tõmbetuules lehvima. Tänu konstruktsiooni kompaktsusele ja väljaulatuvate osade väikestele mõõtudele ei takista ruloo enamikel juhtudel akna avamist. Pimendavate kangaste kasutamisel moodustub läbipaistmatu, peaaegu pimendav aknakate. Rulookardin “RUP” on eriti sobiv kasutamiseks magamistubades .  Ruloo juhtimine toimub keti abil . Pakettaknaruloo  kassett ja külgliistud on valmistatud plastmassist ning pakume neid valget ja tume pruuni värvi.  Tänu suurele kangavalikule sobib kassetruloo suurepäraselt igasse interjööri.
Pakettaknaruloo minimaalne laius on 200 mm , maksimaalne laius on 1600 mm ning maksimaalne kõrgus 2200 mm. Ruloo valmistatakse vastavalt tellija poolt antud mõõtudele.

 

RIBAKARDINAD “STYLE”
LÜHIINFO
Klassikalise alumiiniumribakardina erilahendusena pakume spetsiaalselt plastakende (ja ka teiste üheraamiliste klaaspakkettidega akende) jaoks loodud ribakardina mudelit “STYLE”,mis ühildub aknaraamiga perfektselt . Tulemus on korrektne, esteetiline ning kinnitused märkamatud. Tänu paigaldatud ribakardina väikesele aknaraamist väljaulatuvusele on ribakardin “STYLE” eriti sobiv kasutamiseks sissepoole avanevatel akendel või rõduustel. Akent ja ust saab täielikult avada ilma kardinat või aknapõske kahjustamata.

INFO
Ribakardina mudel “Style” koosneb klassikalisest nöör/varras juhtimisega alumiiniumribakardinast , mis on varustatud eriotstarbeliste plastkinnituste ning alumiiniumist pulbervärvitud katte- ja külgprofiilidega. AS Sunoreki valmistab ribakardinaid “Style” 16/25 mm alumiinium- või puitribadega. Alumiiniumribad on paksusega 0,21mm ning kaetud pliivaba kuumemailiga. Kattevärv on antistaatiline, mis vähendab tolmu kogunemist ribadele. Ribakardinate valmistamisel kasutatavad liikuvad komponendid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest galvaniseeritud terasest või plastist, mis tagab mehhanismi kerge ja hääletu liikumise ning pikaealisuse. Külgprofiilide ja “Private” tehnoloogia üheaegne kasutamine muudavad ribakardina “Style” läbipaistmatuks.  Ülalt tuulutusasendisse avanevatele akendele paigaldatakse ribakardinale “Style” külgtrossid, mis ei lase ribakardina alumist otsa aknast eemalduda ega kõikuda. Ribakardina “Style” mehanismi plastkinnitused, katteliist ja külgprofiilid on valged. Ribakardina “Style” minimaalne laius on 220 mm, maksimaalne laius 2300 mm, maksimaalne kõrgus 2500 mm ning need valmistatakse vastavalt kliendi poolt antud mõõtudele.