Москитные сетки

PUTUKAVÕRGUD : FIKSEERITUD RAAM
Putukad võivad rikkuda ka kõige ilusama suve. On imeliselt soe ja päikseline päev, avatud aknast tuleb jahutav tuulepuhang- ja juba ongi nad kohal.Kellele poleks moosi keetmise ajal nuhtluseks olnud herilased, kes poleks öösel ärganud tüütava sääsepinina peale? Me ei pea end sulgema kinniste akende taha - optimaalseks alternatiiviks on putukavõrk aknakatted ning uksed.

Putukavõrk on tõhus, elegantne ja keskkonnasõbralik toode. Putukavõrk sobib nii siseruumidesse, kui ka välistingimustesse. Võrkmaterjaliks on PVC kattega klaaskiud-võrk. Tänu klaaskiu sisaldusele materjalis, on võimalik putukavõrgu paigaldus ka välistingimustesse. Vőrku ei kahjusta vesi, korrosioon, őli ega rasv. Võrguniidi venivustugevus on 1,5 kg, tänu millele võrk ei rebene kui meie lemmikloomad (kassid, koerad) jooksevad läbi "suletud" akna. Võrgu helehall värvus jääb akna ees peaaegu märkamatuks.

Putukavõrk laseb vabalt läbi valguse ja õhu.

Fikseeritud vőrgu paigaldatakse otse raamile. Putukavõrgu saab kevadel hõlpsalt paika asetada ning sügisel jälle maha võtta. Putukavõrgu raam on valmistatud vastupidavast värvitud alumiiniumist. Mehhanismide värvivalikus on pakkuda kolme tooni - valge, pruun ja kuldne tamm.
Max laius on 2200 mm, max kõrgus on 2200 mm, max pindala 2,5m2