FIRMAST

Plastakende tootmisele spetsialiseerunud OÜ Koduaken on asutatud 1998. aastal, Eesti erakapitalile kuuluv ettevõte, mis on käesolevaks ajaks saavutanud tuntuse ja kindla positsiooni Eesti turul. Omab 2500 m2 tootmispinda, kaasaegseid tootmisseadmeid, 3 müügikontorit üle vabariigi ning annab tööd ligi 40 töötajale.
Ettevõtte tegevusaladeks on PVC-profiilist akende, rõdu-, välisuste ning vaheseinte tootmine, müük, paigaldus ja viimistlus. Ettevõte kasutab üle maailma tuntud firma VEKA AG tootmistehnoloogiat ning materjale. 

Oleme 20 aasta jooksul olnud usaldusväärseks partneriks paljudele Tellijatele. Nende hulgas leidub hulgaliselt nimekaid ehitusfirmasid, kinnisvaraarendajaid ja kümneid tuhandeid erakliente.
Vastavalt Tellija soovidele ja vajadustele pakutame täisteenust alates esmasest konsultatsioonist kuni lõppviimistluseni välja. Veka aknasüsteemid võimaldavad pakkuda individuaalseid lahendusi kuju, disaini ja värvivaliku osas. Lisaks on võimalik tellida aknatarvikuid, sealhulgas aknalaudu, veeplekke, putukavõrke ja aknakatteid.
Enamuse akendest oleme tootnud Eestisse, kuid meie aknaid on paigaldatud ka Norrasse, Rootsi, Soome, Saksamaale ja mujale.
Kui eelmistel aastatel leidis suur osa meie toodetud akendest koha uusehitistel, siis täna moodustavad suurema mahu renoveeritavad majad ja korterid. Majanduslikult mõtlevad kinnisvaraomanikud võtavad akende vahetuse ette, et hoida kokku küttekuludelt, tagada suurem turvalisus ning akende pikaealisus.

Koduaken on Teile usaldusväärseks partneriks sobivate akende valikul, paigaldamisel ning soovi korral ka nende hilisemal hooldusel.

 

 

 

Tootmisseadmete soetamine alumiiniumprofiilidest avatäidetele, laiendamaks ettevõtte toodete nomenklatuuri.