PVC aknad ja uksed

Softline 70

Veka SL-70 profiilisüsteem tähistab uut ajastut akende disainis ning on esmaseks alternatiiviks neile, kes eelistavad hoone fassaadi kujundamisel isikupäraseid ja huvitavaid lahendusi.

SL-70 iseloomustab profiilisüsteemi kvaliteetne konstruktsioon, mille 70 millimeetrine läbimõõt ja viiekambriline ehitus aitavad vähendada küttekulusid ja summutavad välismüra. Lisakambrid annavad profiilile juurde stabiilsust ja tugevust, tänu millele on suuremad võimalused ebastandartsete akende konstrueerimisel. Akna klaaspakett on vajadusel kergesti vahetatav.

Klientidel on võimalik lisaks klassikalisele valgele profiilile valida 36 erineva tooni vahel (värvikaardi leiad siit), samuti on võimalik katta profiil puitimitatsiooniga, mis annab akendele ehtsate puitakende välimuse, säilitades samas plastakendele omase kasutajasõbralikkuse.

Akna sise- ja välispind (raam ja leng) võivad olla täiesti erinevat tooni.

Standardis on klaaspakett kahekordne, mille üks klaas on metall-oksiidpinnakattega (nn. selektiiv- Pinnakate ei muuda märgatavalt klaasi läbipaistvust, kuid peegeldab tagasi küttekehade poolt ruumis tekitatud soojuslained) ja argooniga täidetud. Klaasiliistu vahe 16 mm, klaaspaketi paksus on 24 mm, ühe klaasi paksus on 4mm. Võimalik on aknaid teha ka kolmekordse klaaspaketiga. (klaaside tehnilisi näitajaid)

Klaaspakettidele on võimalik peale kleepida vastavalt kliendi soovile iluliiste, mis teevad akna huvitavamaks ning annavad maja fassaadile kauni välimuse (kui ei ole takistusi fassaadi muutmisel).

FÜÜSIKALISED NÄITAJAD
Soojusisolatsioon Vastavalt DIN 4108 ja EnEV.
Soojusjuhtivus Uw vastavalt kasutatud klaaspaketile
• "sooja" vaheliistuga kuni 1,0 W/m2K
• alu-vaheliistuga kuni 1,1 W/m2K
Mürakaitse vastavalt VDI 2719 SSSSK, SSSSK II kuni V
Turvatase vastavalt DIN V ENV 1627-1630: kuni klass WK 2


SL70 cert                  VÄRVIKAART    

           

                                                      


Softline 82

Tegemist on uudse profiilisüsteemiga, mis vastab kõrgeimatele nõudmistele funktsionaalsuse, turvalisuse ja soojapidavuse osas. SOFTLINE 82 aknad arvestavad juba täna tuleviku vajadusi. Tänu 82 mm profiili paksusele on süsteem paslik nii uusehitistele kui renoveerimiseks, sobides hästi ka kõrgete staatiliste nõuetega, maast laeni ning suurepinnaliste avatäidete jaoks.

Pidevalt kasvavad küttekulud nõuavad energiasäästlikke lahendusi. Innovatiivne 6- ja 7-kambrilise profiiligeomeetria annab suurepärase soojapidavuse, võimaldades akende Uw väärtusi alates 0,64 W/m²K. Seetõttu  saame toota ka passivmajade jaoks kehtestatud normidele vastavaid avatäiteid.

Kolme tihendi ning kuni 52 mm paksuse klaaspaketi kasutamine annab akendele lisaks üliheale soojapidavusele ka kaitse müra, niiskuse ja tõmbetuule eest.

Profiilide seinapaksuse nõudeid määratleva RAL-normi järgi vastab SOFTLINE 82, nagu teisedki VEKA aknasüsteemid, kõrgeimale A-klass normile. See omadus tagab akende valmistamisel suurepärase töötlemiskindluse ning tulemuseks on kõrgekvaliteedilised ning kestvad aknad.

Tänu modernsele välimusele ja ajatule disainile sobivad SOFTLINE 82 aknad kokku iga arhitektuuristiiliga. Ka kuju ega värv ei sea Teie loomingulisele vabadusele mingeid piire.

 
                                               
  SL82 tootekataloog (1)                                        SL82 tootekataloog (2)


                 VÄRVIKAART    

                                                                                                                             

 

AKENDE AVATAVUSE TÜÜBID

SULETUD

Aken, mis on avatav, on standardselt varustatud 2-punkti turvalisusega. Kui aken on avatud asendis, siis turvasulused ei ole aktiveeritud. Soovitame kodust lahkudes sulgeda aken täielikult.

MIKROTUULUTUS

Aken võimalik avada ~10mm, et tagada ruumis minimaalne õhuvahetus. Võib jätta järelvalveta. Mikrotuulutust on võimalik saada kõikidele pöörd-, kaldavatavatele akende osadele.

KALDAVATUD

Kaldavanemine. Aken avaneb tuulutamiseks 100-200mm olenevalt akna suurusest.

PÖÖRDAVAMINE

Pöördavanemine. Aken avaneb küljele. Vältida akna hooga avanemist ja järelvalveta jätmist, kuna tuuletõmbega võib akna ja pale kokkupõrge lõhkuda nii akna kui ka aknapale.